Plany Przyszłościowe

Plany Przyszłościowe

Nadszedł czas na uruchomienie mojego bloga, niezmiernie cieszę się, że mogę dokonać inwazji na internet, w tym wpisie pragnę przedstawić plany, jakie zamierzam zrealizować w niedalekiej przyszłości.

1. Komputer PROLOGUE

Jeżeli komputer spełnia w naszym życiu wiele funkcji, począwszy od rozrywki po pracę, to jego funkcjonalność, także urządzeń peryferyjnych, wpływają na efekty i wydajność naszej pracy oraz korzystania, jeżeli posiadamy „zły” komputer, mówię tu o wydajności i kultury pracy, kiedy korzystanie z podstawowych programów takich jak przeglądarka internetowa, czy procesor tekstu sprawia nam ból, a nasz komputer śmieje się z nas spod biurka, to przychodzi nam tylko jedno na myśl? Eutanazja! Trzeba dziada uśmiercić i zastąpić lepszą jednostką. W przypadku mojego HP, mam już na to dużą ochotę.

Komputer HP
O! Jest, zobaczcie, jak się pozuje, w ogóle wstydu nie ma!

Oczywiście stwierdzenie wymienić ciągnie za sobą koszty, na szczęście, by spełnić tę podstawową funkcjonalność, można skorzystać ze starszej technologii, pod warunkiem, że zaopatrzymy się w odpowiednio dobrane markowe podzespoły, ja swój złożę jeszcze z podstawki LGA775, choć to przestarzała technologia to wiem, że i tak zwiększy mi znacznie! Komfort pracy.

Wspomnę tylko jeszcze o urządzeniach peryferyjnych, monitor to również bardzo, ale to bardzo ważne urządzenie, które nie tylko wpływa na naszą pracę, ale też zdrowie, w czasie pisania tego tekstu pracuję na starym monitorze Belinea, moje oczy są zalane krwią, gdy podchodzę do lustra, to nie widzę swojego odbicia? Jestem wampirem! Albo po prostu oślepłem.

Dlatego wymieniając komputer, również wymieniam urządzenia peryferyjne, wśród moich zdobyczy znajduje się monitor LG 22EA63V, posiada on matrycę IPS, jest do tego bardzo stylowy i nowoczesny, nie wiem czemu, ale jak na niego paczę, to widzę grę DOOM? Chyba mu pasuje, ktoś powie, że mogłem go przecież już używać, ale ja go nie skrzywdzę, podłączając pod mojego HP.

Monitor Belinea
Monitor jest zdecydowanie za mały do przestrzeni biurka.

Podsumowując dla późniejszego porównania, zrobię teraz test i prezentacje mojego HP, kończę zapowiedź prezentacją pudełek z częściami, które czekają na złożenie.

Pudełka z częściami PROLOGUE
Brałem, jak leci.
2. GAME ROOM

Miło by było, gdyby w twoim pokoju na ścianie gościł Mario, choć na mojej jeszcze nie będzie, będąc nawet niedzielnym graczem, chciałbym mięć choć trochę ozdobny pokój w stylu gier komputerowych, posiadam pewne artefakty, których nie zawaham się użyć, przyjdzie czas, to zademonstruje.

Gry
O by ta półeczka rosła 🙂
3. Prezentacja sprzętu

W moim imperium znajduje się wiele dziwnych urządzeń, w międzyczasie warto im również się przyjrzeć, karze moim służącym by przyszykowali dla mnie listę cennych urządzeń należących do imperium w celach testowych i eksperymentalnych.

Jednostki centralne
Jednostki centralne do budowy modułu protonowego.

Jedna myśl nt. „Plany Przyszłościowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *