POLECAM

CD-ACTION

Nie od dzisiaj wiadomo, kto jest liderem w branży dziennikarskiej, zespół redakcji jak zawsze dawkuje nam to, co dzieje się na rynku gier komputerowych, dołączane liczne tytuły do czasopisma powiększą naszą bibliotekę elektronicznej rozrywki.

„Hail to the King baby”

NR 01/2018 (277)CD-ACTION


Kage

Myślisz, że jesteś dobry w gierki? Przejdź Kage bez quicksave.

Kage

Gra w wersji Japońskiej kreacji Natsume, początek publikacji gier przez Natsume Inc, akcja gry dzieje się w Nowym Yorku roku 2029, to chyba już niedługo? Przemierzamy pięć poziomów, zarzynając bezmózgich, podajże sługusów wielkiego Imperatora, z którym przyjdzie nam zmierzyć się w ostatecznym finale, Imperator to ten pan poniżej.

Imperator

Jak by się nie nazywał, unicestwić go trzeba, przyglądając się grze, jak na rok 1990 jest nowoczesna i futurystyczna, gra jak na tamten okres nie posiada punktacji, a życie jest ustalone paskiem zdrowia, robią wrażenie animowane sprite niczym ninja, dźwiękowiec pewnie był byłym ninja, tylko scenarzysta? Jak bym poczuł bratnią duszę, małpy psychopaty, jedynie co mnie nie pokoi to, to.

Twarz

O Boże… Coś zjadło mi twarz, hehe polecam.


La Vie Electronique 1

Jest to jeden z 16 części albumu La Vie Electronique, zawiera on utwory eksperymentalne niepublikowane wcześniej przez artystę, cały wydźwięk jest dość niepokojący i mroczny, szczególnie interesująca jest 3 płyta, Die Kunst, hundert Jahre alt zu werden.

Przeznaczenie dla osób lubiących syntezatory, całość jest bardzo niespójna i poszarpana, to właśnie jest w zamierzeniu albumu, dostępny do przesłuchania w serwisie DEEZER.

www.deezer.com

La Vie Electronique 1 DEEZER